Elžbietos nuotykiai » Archyvas » Ar mąstai kaip blogeris? (iliustruota)

Ar mąstai kaip blogeris? (iliustruota)

Pagaliau atsirado šiek tiek laiko ir aš galiu užlieti Jūsų akis savo minčių srutomis, oi, t.y. srautu.

Taigi taigi, paskutiniu metu Lietuvos blogeriai kaip iš gausybės rago žeria krūvas patarimų kaip pagerinti savo blogo turinį, kaip reklamuotis, kodėl verta rašyti blogą ir t.t. Aišku, tai tik lašas jūroje palyginti su užsienietiškų blogų siūloma informacija. Vienas žymiausių – Problogger. Būtent jo parašytą frazę ir norėčiau aptart: Don’t Just Have a Blog – Learn to Think Like a Blogger“. Išmok galvoti kaip blogeris. Ką tai reiškia? Pats Probloggeris pateikia milijoną ir dar biškį patarimų, pavyzdžių ir t.t. ir pan. Na mano nuomone, jei jau taip karštligiškai nori to populiarumo, stenkis būt originalus. Tik tavo pačio sugalvoti būdai kaip pritraukti daugiau skaitytojų bus patys efektyviausi, jei į tai įdėsi savo širdį, o ne skaitysi tūkstantį patarimų, kurie realiai nieko nepasako.

 Grįžkim prie temos. Ar galvojate kaip blogeriai? Prisipažinsiu – paskutiniu metu eidama pagaunu save galvojant kokią įdomią temą įrašui galėčiau parašyti, naršant internete akys užkliūna už informacijos, kurią galėčiau panaudoti, netikėtai minčiai atskridus netgi ją užsirašau ant lapuko(jau nemažai jų susirinko, reik imtis darbo), mamai pranešus, kad išvažiuoja į Egiptą, iškart užsiprašiau reportažo savo blogui…sąrašą galėčiau tęsti ir tęsti. O kad įrašas nebūtų toks nuobodus, pateiksiu keletą iliustracijų. Kairėje – kaip mąsto NEblogeris, dešinėje – blogeris-grynuolis. Skanaus :)

Tags: , , January 23rd, 2008 Randasi Blogas


9 komentarų to “Ar mąstai kaip blogeris? (iliustruota)”

 1. ztkp.lt (Gytis) Sako:

  Profile photo of ztkp.lt (Gytis)

  Būtent, reikia mąstyti kaip blogeris :) Aš tai totaliai taip ir mąstau :) Nežinau kodėl, bet dažniausiai mintys ima plūst ne kai ką nors veikiu, o kai atsigulu į lovą :D Tuomet net nespėju užsirašinėt :) 2. Evana Sako:

  būk ne blogerė, o tranzuojam po europę! 3. KaVeikti.lt Sako:

  Ups.. that’s true… it’s me…

  O Evan komentaras tai kietas :)) 4. kabelis Sako:

  vat aš irgi save pagaunu taip bemąstant.
  iš esmės gerai, bet iš kitos pusės… realybė geriau :) 5. Elžbieta Sako:

  Profile photo of Elžbieta

  na jau na jau, gi bloginimas (na bent jau man) juk neužima viso laisvalaikio (kažkodėl, kai tai parašiau, prisiminiau vienastoks), taigi realybė tikrai nenukenčia. 6. shiny Sako:

  Man tai kartais pasidaro baisu kad visos mano mintys yra tokios blog-oriented ((: cia jau kazkokia medicinine diagnoze kai nebesugebam i aplinkini pasauli reaguot kaip normalus zmones, viskas vyksta per blogo prizme.. brr 7. pliumpa Sako:

  ankščiau sakydavo “pasakyk kas tavo draugai ir pasakysiu kas tu toks”, o dabar – “pasakyk ką veiki internete ir pasakysiu diagnozę”… 8. kostia Sako:

  tai turi itin vykusį pavadinimą – ” Baltoji propoganda”,:) labai vykusiai perteika, labai… 9. Oni Sako:

  Profile photo of Oni

  Anksčiau taip galvodavau – dabar jau pora savaičių, kaip kažkas kažkur atsijungė.

Powered by WordPress | Blue Weed by Blog Oh! Blog | Įrašų (RSS) ir Komentarų (RSS).

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Skip to toolbar