Elžbietos nuotykiai » Archyvas » BLOGakcija: gauk karmos taškų

BLOGakcija: gauk karmos taškų

Atėjo pavasaris, saulėlė atkopdama būdino svietą, ir mano akeles kuteno spalvoti jos zuikiai lakstantys iš po vitražinio mano naujo šyzovo kambario lango, kovo pradžios rytai buvo nuostabiai šilti ir su armonikos garsais sklindančiais iš Beirut. Mergaitė iš šiltų kraštų labai džiaugės, na bet kur tau ir vėl ta niurūma, vėl tas prakeiktas sniegas ir iki paskutinio kaulelio persmelkiantis drėgnas šaltis. Mąstau reikia kažkaip pašiltinti širdelę, taigi:

SKELBK REVOLIUCIJĄ, ŽMOGAU, SAVO MAŽYČIAM SUSTABARĖJUSIAM PASAULĖLY! Niekam iš tiesų neįdomūs tie jūsų puodukai, blokinių dėžučių vaizdai pro langą ir pan. Laikas paskelbti kokią bent šiek tiek prasmingesnę blogerių akciją, kuri ne tik atimtų porą sekundžių Jūsų laiko, bet ir duotų naudos. Ypač nematerialinės.

Padaryk gerą darbą. Kiekvienas tebūnie pagal save sprendžia, kas jam yra geras darbas ir kiek jis nori skirti tam laiko: įsirašyk į maltiečius, padėk jaunimo linijoje, išgelbėk šuniuką, padėk mielam nedrąsiam mizantropui prarasti nekaltybę, pakelk šiukšlę, padovanok pirmam sutiktam praeiviui ką nors iš DIY serijos, pagirk bendradarbį ir t.t.t.t.t.t.t.t.t.t.t. ir pan. Use your imagination.

Gauk karmos taškų, pripildyk save vidinės šilumos, kad nereiktų tiek mokėt už šilumą iš išorės, pasigirk kitiems ir parodyk, kad ir jie gali. Tiek dėl kitų, tiek dėl savęs. O aš einu pamąstyti ką tokio nuveikus man;)

Iki.

March 23rd, 2009 Randasi Be kategorijos


5 komentarų to “BLOGakcija: gauk karmos taškų”

 1. vjusta Sako:

  Profile photo of vjusta

  Super idėja. Ryt jau turiu idėją, kaip gauti karmos taškų :) 2. m Sako:

  che, dažnai taip darau :) svarbu neplanuoti, ir savaime gaunasi :) 3. Raimundas Zabarauskas Sako:

  Labas rytas,
  rytoj B12 turėtų perskristi į kitą vietą, o jis pas Jus iki šiol nepasirodė. Plačiau skaitykite taisyklėse (http://www.blogratis.lt?b12).

  Būtų gaila, jei idėja žlugtų. 4. Elžbieta Sako:

  Profile photo of Elžbieta

  Kapitone, atleiskit, mano orbitoj b12 atsirasti pasitaikė nedėkingas laikotarpos-savaitgalis. Šventą dieną paskirsiu laivo pakilimo iš mano planetos įvykdymui ir nuskraidinimui į sekančius nuotykius. 5. Raimundas Zabarauskas Sako:

  Gal reikia kokios pagalbos?

Powered by WordPress | Blue Weed by Blog Oh! Blog | Įrašų (RSS) ir Komentarų (RSS).

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Skip to toolbar