Elžbietos nuotykiai » Archyvas » Geros Žinios

Geros Žinios

Žinot, apie ką jau seniai seniai svajoju? Apie Geras Žinias. Ne tas Geras Žinias, kurias jums praneša telefonu, kad laimėjote milijoną ar kad išlaikėte egzaminą, o Geras Žinias televizijoje. Tik įsijunk TV aparatą 18:45 (ir pan.) ir iškart į mūsų akis ir ausis pabyra bjauriausi nusikaltimai, karai keliuose, vagystės ir viena kita ekonomikos ir sporto naujiena. O kur Geros Žinios? Kur naujienos, kuriomis galėtumėme džiaugtis, o ne tik kraipyti galvą “ojojoj kaip viskas blogai”?

Turėjau tokią idėją Gerų Žinių skyrelį bent pas save atsidaryti. T.y. kasdien prabėgti pro naujienų tinklapius ir surinkti, kas čia gero Lietuvoj ir pasauly atsitiko. Šiandien teko gerokai nusivilti. Tik pažiūrėkite, ką tesugebėjau rasti!

 • “Lietuva yra tarp laisviausių pasaulio šalių, kasmetinėje savo ataskaitoje skelbia tarptautinė organizacija „Freedom House“. Aha, smagu. Tačiau nuotaiką iškart sugadina sekantis sakinys: “Tačiau jos ekspertai pažymi, jog kas penktoje valstybėje praėjusiais metais piliečių teisių sumažėjo.” In your face
 • “Jau kitą mėnesį Lietuvos pirkėjai turės galimybę atsiskaityti už pirkinius be kasininko pagalbos. Šią galimybę suteiks prekybos tinklas „Iki”, pirmasis Baltijos šalyse pradėsiantis diegti savitarnos kasas.” Na nėra tai jau kažkokia Super Gera Žinia, bet visiems tikrai smagiau žinoti, kad dėl šitokių naujovių gali gerokai sumažėti laikas praleidžiamas eilėse. Ir tada sutaupytus laiko likučius galėsit paskirti kokiam geram darbui ;)
 • Taip pat nedrįsčiau ginčytis dėl šios žinios gerumo: “Vokietijos mokslininkai mano, jog atskleidė žymiajame Leonardo da Vinci paveiksle „Mona Liza“ pavaizduotos moters tapatybę. Šimtmečius meno istorikai ir paveikslo gerbėjai spėliojo, kas iš tiesų buvo toji mįslingai besišypsanti moteris.”
 • Gera Žinia ūkininkams! Vidutinė natūralaus pieno supirkimo kaina išaugo 53 procentais. Taigi, nors viena visuomenės dalis taps turtingesnė. Aišku, kad tai gali reikšti mums, paprastiems žmonėms, pieno pabrangimą, nutylėsiu. Juk čia Geros žinios, ar ne?

Viskas. Toliau infliacija, kaip kažkas pasidarė naują tattoo ar nusipirko suknelę… Gal Jūs žinot kokių Gerų Žinių?

Tags: , , , , , January 17th, 2008 Randasi Geros Žinios


7 komentarų to “Geros Žinios”

 1. Blogr.lt Sako:

  Žinios tai dar žinios, ten bent gabalėlis gerų naujienų būna. O visos kitos publicistinės laidos? Nebežiūriu, nes ten verkia ir verkia. Tai jiems pinigų mažai, tai jie per daug geria, tai kaimynai triukšmauja, tai dar kas… Vienos ašarų pakalnės. Mano televizorius vis dažniau dirba kaip dvd aparato extension’as.

  Beje, džiaugiuosi už ūkininkus. 2. Latvis Sako:

  Aš palaikau tokias žinias. Smurto tiek TV ekranuose, tiek laikraščiuose yra per akis. Ir tai pastebi daugelis žmonių. Kelios akcijos šia tema: Respublika kadais ketino leisti ketvirtadienius be “mėsos”. Apie tai paminėta: http://www.zuokas.lt/2007/07/05/geru_darbu_diena/lt/ – idomu ar vis dar tradicija gyvuoja!
  O taip pat Vilnius Kultūros sostinė skelbia gerąsias naujienas – http://www.culturelive.lt/lt/ambasadoriai/geros_zinios 3. Eziukas su kedais Sako:

  savo bloge gan griežtai laikaus principo, kad info turi būti tik pozityvi :) 4. Karolis [Pocius.lt] Sako:

  Simboliška, bet „gera žinia“ krikščioniai vadina evangeliją. Gal ir tu atsivertei? :) 5. Silas Sako:

  Dar gi kažkokia žinia buvo apie tai kad per BBC reportažą parodė apie Vilnių ar Lietuvą :)
  Finasta prognozuoja kad akcijos tuoj tuoj atsigaudinėt pradės, juk gerai
  Valinskas ir LNK išsiskyrė, good? good, kiek gi galima tą patį veidą per visur rodyt 6. Elžbieta Sako:

  Profile photo of Elžbieta

  Latvis, labai dėkui už nuorodas! Net nemaniau, kad dienraščiai galėtų tokią akciją sumąstyti :) Bet kaip suprantu (nes spaudos beveik neskaitau) niekas neišdegė?

  Karoli, dar viena naujiena man! Krikščionybė nėra man labai artimas dalykas, tačiau ir ne visai nustumtas į šoną. Ypač po Jaunimo Dienų :)

  Silai, kas apie Valinsko išėjimą, tai tikrai gerai :D reiks į sekančias geras žinias įdėt :) 7. kostia Sako:

  gerai, bet kaip neatsipirt vienam iš Dekalogo įsakymų , ten savitarnoj ‘ iki ” ???
  gerai,kad mano kaime nėr ” iki “:)

Powered by WordPress | Blue Weed by Blog Oh! Blog | Įrašų (RSS) ir Komentarų (RSS).

Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Uždaryti
Skip to toolbar